07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Akbank Kısa Film Forum: Senaryo Yarışması

Akbank Kısa Film Forum: Senaryo Yarışması

13-23 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek 13. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında ilk kez düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum, Türkiye’de kısa film yapım olanaklarını arttırmayı, sinema sektörünün gelişimini desteklemeyi, yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmlerine maddi ve manevi katkı sunarak üretimi teşvik etmeyi amaçlıyor.

15-17 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum bölümünde yapım desteği amaçlı bir kısa film senaryo yarışması gerçekleştirilecek.

Ön seçici kurulun yarışmaya katılan aday senaryolar arasından belirlediği sekiz senaryonun senaristlerinin, jüri üyelerine yapacakları 15’er dakikalık sunumun ardından belirlenecek olan en başarılı senaryo Akbank Sanat tarafından 3 bin TL ile ödüllendirilecek.

Yarışmanın başvuruları www.akbanksanat.com internet adresindeki online başvuru formu aracılığıyla 31 Aralık 2016 tarihine kadar yapılabilecek.

Hacer Kalay
Medya Koordinatörü
STRATEJİ TANITIM
BÜYÜKDERE CD. OCAK APT. NO:91 K:1
MECİDİYEKÖY 34387 ISTANBUL TURKEY
TEL NO: +90 (212) 275 01 45 pbx
FAX NO: +90 (212) 275 01 44

Bu e-posta ve muhtemel eklerinde verilen bilgiler kişiye özel ve gizli olup, yalnızca mesajda belirlenen alıcı ile ilgilidir. Strateji Tanıtım A.Ş. onayı olmaksızın içeriği kopyalanamaz, üçüncü kişilere açıklanamaz veya iletilemez. Size yanlışlıkla ulaşmışsa lütfen göndericiye bilgi veriniz, mesajı siliniz ve içeriğini başka bir kişiye açıklamayınız, herhangi bir ortamda kopyalamayınız. Strateji Tanıtım A.Ş. bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği Şirketimizin resmi görüşlerini yansıtmayabileceğinden Strateji Tanıtım A.Ş. hiçbir hukuki sorumluluğu kabul etmez.