22 Haziran 2018 Cuma
Ana sayfa » MEB Onaylı Ensest İlişki İlkokul Kitabında
MEB Onaylı Ensest İlişki İlkokul Kitabında

MEB Onaylı Ensest İlişki İlkokul Kitabında

Ordu’nun Perşembe ilçesinde bulunan Atatürk ilkokulu’ nda dağıtılan bir kitapta, amcasının kızına göz koyan bir adamın ve hikayesi anlatılıyor.

MEB Onaylı Ensest İlişki İlkokul Kitabında

Ensest öykü yer alan kitap, Perşembe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü izni ile Atatürk İlkokulu’nda stant açılıp önce 5 liraya satıldı.. Öğleden sonra ise bedava dağıtıldı

6-10 yaşındaki çocuklar için hazırlanan kitabın içeri ile ilgili yarışma yapılacak

Kitabın adı Peygamberimizden Dini Hikayeler…Kitapta yaş ortalaması 6-10 olarak yer alıyor… Skandal bununla da sınırlı değil Bir de içeriği ile ilgili yarışma yapılacak.

Gazeteci Mustafa Hoş’un Twitter hesabı üzerinden iki sayfasını paylaştığı Mürşide Uysal’ın kaleme aldığı kitapta, “Amcamın güzel kızı vardı. Onu herkesten çok seviyordum. Ona yaklaşmak istedim. Ama bana yüz vermedi. Bir süre sonra kıtlık oldu. Amcamın kızı bana geldi. Açlık ve yoksulluk içinde olduklarını söyledi ve benden yardım istedi. Ona, kendisini bana teslim etmesi karşılığında yüz yirmi altın verdim. Kabul etmek zorunda kaldı. Arzuma kavuşacağım sırada bana: Allah’tan kork! Allah’ın yasakladığı şekilde bana sahip olma, dedi.” skandal ifadeleri yer alıyor.