27 Ağustos 2019 Salı
Ana sayfa » “Kadın Pedi Reklamı Koyanların Kellesi Alınmalı”
“Kadın Pedi Reklamı Koyanların Kellesi Alınmalı”

“Kadın Pedi Reklamı Koyanların Kellesi Alınmalı”

Akit yazarı Ahmet Maranki, kadın pedi ve gazlı içecek reklamları yayınlayanların ‘kellelerinin alınması gerektiğini’ savundu. Maranki yazısında TRT’yi de hedef göstererek AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’a şikayet etti.

 

İşte Ahmet Maranki’nin “Cumhurbaşkanına açık mektup” yazısının ilgili kısmı:

“TRT İçindeki Yapılaşmalar Yok Edilmeli!”

“Devlet televizyonu TRT’de yapılaşmalar için kesin tedbir alınmalı, bunlar yok edilmelidir. Payitaht, Diriliş gibi “milli ruh”un dirilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin örtülü destekleriyle yayımlanan dizilerin arasına yerleştirilmiş olan haçlı Siyonist ittifakı besleyen ve beslediğini deklare eden asitli gazlı içecekler, ahlaki çöküntülere sebep olan orkid gibi kadın iç çamaşırı reklamlarına, Müslüman bir kadının gece dahi giymeyeceği kıyafetle ekranlara çıkılmasına göz yumanların mutlaka kellesi alınmalı.”

TRT’nin içinde hâlâ ihanet mi var?

“Bu bir ihanettir. Bu bir planlı çalışmanın ürünü, bir algı operasyonu ve bir gri propagandadır. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir devlet kanalı yoktur. Buna uzaktan bakanlar hakkında soruşturma açılmalıdır. Halkın talebi bu doğrultudadır…

Bu necip milletin sayın cumhurbaşkanımızdan taleplerinden birisi de budur. Halkımız bu planlı ve amacı belli çalışmalarının mutlaka önlenmesini beklenmektedir.”