24 Haziran 2018 Pazar
Ana sayfa » “Yıldız Tilbe Yabancı Dil Bilmediği İçin…”
“Yıldız Tilbe Yabancı Dil Bilmediği İçin…”

“Yıldız Tilbe Yabancı Dil Bilmediği İçin…”

Acun Ilıcalı’dan Cengiz Semercioğlu’na sert çıkış! “‘Sosyopatça’ çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların…”
Son günlerde ‘O Ses Türkiye’ programının çekilmemesine dair iddialar ortaya atan Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na Acun Ilıcalı’dan yanıt gecikmedi

“Yıldız Tilbe Yabancı Dil Bilmediği İçin…”

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, köşe yazısında ‘O Ses Türkiye’ programının yayınlanmama nedenin Gökhan ve Yıldız Tilbe’nin “ırkçılık kavgasından” kaynaklı olduğunu iddia etmişti.

Acun Ilıcalı bugün haberlerin asılsız olduğunu Yıldız Tilbe ile bir fotoğraAcun Ilıcalı bugün haberlerin asılsız olduğunu Yıldız Tilbe ile bir fotoğrafını paylaşarak açıklamada bulundu.

 

İşte Acun Ilıcalı’nın açıklaması;

“Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar. O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir. Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir. Bu samimi söylemin ‘ırkçılık’la ne alakası olabilir. Bundan sonra ‘sosyopatça’ çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların ise sadece tek bir şeyle alakası olabilir; kötü niyet ve sansasyon yaratma hırsı… Miş’ler ve muş’lar uzerine birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır. Keşke değerli sanatçılarımızı iftiralarla acımasızca karalamak yerine, onlara destek olup üretkenliklerini arttırabilsek.”